هشدار بیت کوین BITCOIN

خیلی وقت هست که در این وبلاگ مطلبی ننوشته ام که البته بدلیل مشغله زیاد میباشد.

امروز وظیفه دیدم کمی شفاف سازی داشته باشم در مورد ارزهای دیجیتال

حدود پنج سال پیش که نه فقط ایران بلکه دنیا با بیت کوین ناآشنا بود در همین وبلاگ بیت کوین رو به جامعه ایرانیان معرفی کردم روند محاسباتی و ریاضیاتی آن کاملا تشریح شد و با دید بلند مدت از رشد آن اطلاع دادم

خیلی روش ها برای بدست آوردن بیت کوین bitcoin معرفی کردم ، دقت بفرمایید در زمانی که هر بیت قیمتش حدود 150 دلار بود.

امروز شاهید هستیم موجی از معملات کریپتو کارنسی ها CryptoCurrency جامعه رو در خودش گرفته و تمام جامعه به فکر سودهای میلیاردی از بازار ارزهای دیجیتال هستند.

اینجانب بعنوان کسی که پنج سال نمودار قیمتی ارز دیجیتال بیت کوین را رسد کرده و تمام زیر و بم آن را میشناسد ماکزیمم قیمت بیت کوین را 20000 دلار تشخیص میدهم و معتقد هستم این ارز به اشباع خواهد رفت و ریزش درپیش دارد.

مدلی که ارز بیت کوین بر روی آن پیاده شد سیستم بلاک چین بود که در این دوره تست خود را بخوبی پشت سرگذاشت و از این به بعد در سیستم های نقل و انتقال مالی از آن استفاده خواهد شد.

این مطلب را درجمع دوستان و نزدیکان اعلام نمودم و دیدم لازم است در سطح بیشتری اطلاع رسانی نمایم و به همین جهت این اطلاعیه را درج نمودم.

از این زمان به بعد سرمایه گذاری بر روی کیریپتو کارنسی ها بسیار پر ریسک خواهد بود ، البته این فقط نظر شخصی من هست و هر نظری نیز خالی از اشتباه و نقصان نیست.

مراقب سرمایه و سرمایه گذاری های خود باشد

/ 0 نظر / 223 بازدید