بیت کوین با دادن قابلیت کنترل روی پول در حال تغییر دنیای سرمایه گذاری است

Iconبیت کوین یک توافق جهانی است

به خاطر غیر متمرکز بودن ، طبیعت متن باز یا open-source ، بیت کوین اولین شبکه پرداختی است که توسط کاربرانش بدون قدرت مرکزی ، قدرت گرفته است. حتی توسعه دهندگان بیت کوین قدرت این که به روز رسانی های در پروتکل را اجبار کنند را ندارند اگر تعداد کافی از کاربران ، توسعه دهندگان ، یا ماینرها یا استخراج کنندگان نپذیرند. شما کنترل انحصاری بر روی کیف پولتان دارید.

Iconپول دیجیتالی که برای اینترنت ساخته شده است

بیت کوین از اینترنت متولد شد ، تا آزادی پول فیزیکی را به دنیای مجازی بیاورد در حین این که پرداخت ها را ساده تر و با امنیت بیشتر در هر دو دنیا انجام می دهد. بیت کوین می تواند یک جایگزین برای سیستم های سنگین و پرهزینه ی پیشین ارائه دهد ، و می تواند دسترسی به کسب و کار آنلاین در کشورهای در حال توسعه را افزایش دهد.

Iconمحافظت از حقوق و آزادی افراد

بیت کوین به مردم اجازه می دهد که به صورت امن مقداری را بر روی یک شبکه که نمی تواند ضبط یا مصادره ، دستکاری ، یا توسط سازمان یا فردی متوقف شود ذخیره و مبادله کنند. این به مردم تعداد زیادی ابزار قدرتمند می دهد به طوری که محافظت از حقوق افراد در میان سطوح مختلفی از فساد را آسان تر می کند.

Iconاولین واحد پولی بی طرف

اغلب در تاریخ ما نشده است که پول از هر گونه نفوذ سیاسی یا اقتصاد ملی جدا باشد. آیا بیت کوین می تواند اولین واحد پولی جهانی باشد که از موانع ملت ها ، سیاست ها ، و فرهنگ ها به نفع منافع مشترک عبور کند؟ این اتفاق قطعاً امکان دارد بیافتد. یکی برای همه و همه برای یکی!

Iconترویج شفافیت

تمام تراکنش های بیت کوین عمومی می باشند ، اما دارندگان یا دریافت کنندگان این تراکنش ها خیر. سازمان ها می توانند انتخاب کنند که مالکیت بعضی از آدرس های بیت کوین برای اعضایشان فاش شود ، که این اجازه را به آن ها می دهد که سطوح بالایی از شفافیت را پیاده سازی کنند.

Iconایمن تر ساختن پول

به لطف یک استفاده هوشمندانه از قوانین سخت رمزنگاری ، بیت کوین یک لیست شگفت انگیز از ویژگی های امنیتی ارائه کرده است. نه تنها بیت کوین ها غیر قابل جعل یا کلاه برداری هستند ، بلکه پروتکل هم طوری ساخته شده که در مقابل لیست قابل توجهی از حملات بسیار مقاوم باشد ، که شامل انکار توزیع شده از سرویس نیز می شود.

Iconحل مشکلات اعتماد به بانک ها

بیت کوین راه حل هایی برای بسیاری از مشکلات اعتمادی بانک های طاعون زده به لطف شفافیت در حسابداری انتخابی ، اثبات امضاها ، و تراکنش های تغییر ناپذیر ارائه می دهد. همچنین ریسک را برای بانک داران نادرست بالا می برد : هیچ بیت کوینی برای نجات آن ها از اشتباهاتشان در برابر مردم نمی تواند ایجاد شود.

/ 0 نظر / 30 بازدید