برق مصرف نشده و پرداخت قبض مصرفی

خان‌محمد شهدوستی یکی دیگر از ساکنان این روستا بیان داشت: این اقدام اداره برق صحیح نیست برای برق نیامده فیش 90 هزار تومانی صادر کردند. 
وی افزود: سه سال پیش وقتی پیمانکار اداره برق در روستای مجاور کار می‌کرد از ما 500 هزار تومان پول خواست و قول داد برای ما تیر برق بکشد، اما خبری نشد. 
عیسی توپال‌نیا یکی دیگر از اهالی روستا تصریح کرد: از ترس مار و عقرب شب‌ها بالای کاوار می‌خوابیم و بچه‌های ما روزها برای رهایی از گرمای سوزان پای درخت‌ها و زیر سایه آنها زندگی می‌کنند. 


وی گفت: اداره برق کهنوج چند سال است وعده داده تا هم برق‌رسانی کنند و هم افت ولتاژ را برطرف کنند، اما هیچ کدام از وعده‌ها عملی نشده است و برای گرفتن پول برق زود فیش صادر می‌کنند. 

در تقسمیات برق این منطقه زیر نظر اداره برق کهنوج اداره می‌شود و با پیگیری به عمل آمده مشکل آنها هنوز رفع نشده است.  غلامعباس انجم‌شعاع مدیر برق منطقه‌ای شهرستان کهنوج در گفت‌و‌گویی اظهار داشت: از آنجایی که مقدار مصرف در این فیش‌ها صفر درج شده است، این مبلغ برای دیماند شامل آبونمان و ... صادر می‌شود که از سال 89 تاکنون این مبلغ پرداخت نشده است. 

وی راجع به نبود برق در کنتور گفت: این مبلغ ثابت است و از زمان دریافت کنتور در فیش درج می‌شود، اما تلاش می‌کنیم تا برق‌رسانی به منطقه چهل‌منی را با همت اعتبارات تکمیل کنیم. 

/ 0 نظر / 194 بازدید