استفاده از بیت کوین برای کسب و کار BITCOIN

بیت کوین راهی بسیار امن و ارزان برای مدیریت پرداخت ها است.

Iconپایین ترین هزینه های موجود

امنیت رمزنگاری شده ی بالای بیت کوین به آن اجازه می دهد که تراکنش ها را در یک مسیر بسیار مؤثر و ارزان پردازش کند. شما می توانید با استفاده از شبکه بیت کوین در بیشتر موارد با هزینه ی صفر پرداخت ها را ایجاد و دریافت کنید. اگر مایل باشید که اولویت تراکنشی را بالا ببرید می توانید هزینه خیلی کمی را داوطلبانه پرداخت نمایید.

Iconحفاظت در مقابل کلاه برداری پرداخت و استرداد وجه

هر کسب و کاری که کارت اعتباری یا PayPal را بپذیرد مشکلات پرداختی معکوس آن را که به دلیل هک شدن حساب فرستنده یا این که آن ها متقلباٌ ادعای عدم تحویل را داشته باشند ، می داند. تنها راهی که کسب و کارها می توانند از خودشان در مقابل این نوع از کلاه برداری دفاع کنند این است که با تحلیل ریسک پیچیده و بالا بردن قیمت ها ضرر و زیان را پوشش دهند. پرداخت های بیت کوین غیر قابل تغییرند و کیف پول ها می توانند خیلی امن نگهداری شوند ، این به این معناست که هزینه ی دزدی دیگر بر دوش بازرگانان نیست.

Iconپرداخت های سریع بین المللی

بیت کوین می تواند از آفریقا به کانادا در عرض 10 دقیقه منتقل شود. در حقیقت ، بیت کوین هیچ وقت یک مکان فیزیکی واقعی ندارد ، بنابراین امکان این وجود دارد که هر مقدار از آن بدون هیچ محدودیت، تاخیر، یا هزینه های اضافی به هر کجا منتقل شود. بانک میانه ای وجود ندارد که مجبورتان کند سه روز کاری صبر کنید.

Iconبدون نیاز به موافقت PCI

پذیرفتن کارت اعتباری به صورت آنلاین معمولاً به کنترل های امنیتی وسیعی برای مطابقت با استاندارد PCI نیاز دارد. در حالی که این موضوع برای حفاظت از کارت های اعتباری خوب است ، امنیت بیت کوین طوری ساخته شده که این روش را نا کارامد کرده است. پرداخت های شما از طریق شبکه ایمن شده اند ، نه از سمت شما.

Iconمقداری قابلیت دیده شدن رایگان دریافت کنید

بیت کوین یک بازار در حال ظهور از مشتریان جدیدی است که به دنبال راه هایی برای خرج سکه هایشان می گردند.پذیرفتن آن ها یک راه خوب برای جذب مشتریان جدید می باشد و به کسب و کار شما مقداری اجازه ی دیده شدن می دهد. پذیرفتن یک روش پرداخت جدید همیشه یک عمل هوشمندانه برای کسب و کار های آنلاین نشان داده می شود.

Iconچند امضائه

بیت کوین همچنین ویژگیی دارد ، که هنوز خیلی شناخته شده نیست ، که به سکه ها این امکان را می دهد که تنها اگر یک زیر مجموعه از یک گروه از مردم تراکنش را امضا کنند (به اصطلاح "n از m" تراکنش) خرج شوند. این معادل سیستم چک چند امضائه ی خوب قدیمی است که ممکن است امروزه هنوز در بانک ها استفاده کنید.

Iconشفافیت در حساب داری

سازمان های زیادی نیاز به تولید پرونده های حساب داری در مورد فعالیتشان و اتخاذ شیوه های خوب شفافیت دارند. استفاده از بیت کوین بالاترین سطح شفافیت را ارائه می دهد ، از آنجایی که مانده حساب و تراکنش های شما برای اعضایتان عمومی است تا زمانی که شما آن ها را از آدرس های بیت کوینتان با خبر سازید.

/ 1 نظر / 35 بازدید
حامد

متشکرم . با جسارت باید بگویم که شما سوالات من را که در گوگل هر چقدر سرچ کردم و در فروم ها هم جوابم را آن طور که باید پیدا نکردم ولی شما به راحتی آب خوردن به صورتی کامل و شیوا در عین کوتاهی جواب دادید . امیدوارم و مطمئننا پاسخ های شما مشکلات کسایی مثل من را هم حل خواهد کرد.میشه این سوالات را پاسخ دهید: 1- این لایت کوین و مواردی دیگر را باید برای آنها نیز در بلاک چنج حساب باز کرد یا اصلا برای ما ایرانی ها آنها تحریم است و یا به همین حساب بیت کوین در بلاک چنح میشود لایک کوین و ...ارسال کرد. 2- به نظر شما بیت کوین خود را نزد بلاک چنج نگه داریم بهتر است یا نه در نرم افزاری مثل مولتی بیت و آیا وقتی با مولتی بیت آدرس ساختیم ، از بلاک چنج میشود به همان آدرس بیت کوین نرم افزارمان ارسال کنیم. 3- آیا در حالت آفلاین هم میشه با مولتی بیت حساب ساخت(فقط باز کردن حساب) یا ...؟ 4- اینکه میگویند در فلان نرم افزار باید اول تمام بلاک ها را دانلود کند و در مولتی بیت نمیخواند و سبک است ایا معنی آن همین میشود که باید فقط آدرس را بسازیم و نیازی به دانلود بلاک یا ...نیست؟ 5- اگر کس از بیت کوین خودش مثلا در سایت blockchain ی