معرفی سایت برای استخراج mining و خرید و فروش Trading بیت کوین bitcoin

بخش هشتم - قسمت سوم : معرفی سایت برای استخراج mining و خرید و فروش Trading

خود من وب سایت های زیادی را امتحان کردم و در آخر قابل اعتماد ترین وب سایت هایی که خودم هم در آنها کار می کنم را به شما معرفی می کنم.

اولین وب سایتی که خدمت شما معرفی میگردد CEX.IO است که بطور همزمان می توان در آن اسخراج و خرید و فروش انجام داد.

جهت ثبت نام و کار کردن در این وب سایت مراحل زیر را انجام دهید:

1- برروی تصویر زیر کلیک کنید تا وارد وب سایت شوید. کد در ادامه آدرس سایت کد معرفی من می باشد لطفا با همین آدرس ثبت نام نمایید تا در زیرمجموعه من قرار بگیرید و بعد از ثبت نام حتما به من ایمیل بدهید تا شما را وارد گروه اعضا نمایم تا بتوانید با بقیه درارتباط باشید و گفتگو کنید.

2- در صفحه باز شده بر روی گزینه signup کلیک کنید.

3- در این صفحه اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید:

نام کاربری،ایمیل،پسورد،تاییدپسورد،شماره تماس که در آن کد ایران را انتخاب نمایید و شماره ایرانسل را با صفر اولش بنویسید چون بعدا برای ارسال کد تائید به آن احتیاج دارید (همراه اول را قبول نمیکند)، سوال امنیتی را جواب بدهید و حتما جایی یادداشت کنید چون اگر پسورد خود را گم کنید باید سوال امنیتی را جواب بدهید. در انتها بر روی گزینه create my account کلیک کنید.

4- یک ایمیل به صندوق ایمیل شما ارسال میشود که در داخل آن لینک فعال سازی حساب شما قرار دارد، بر روی آن کلیک کنید.

5- وقتی بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید صفحه زیر برای شما باز می شود که شماره موبایلی را که وارد کرده اید نشان میدهد. اگر شماره موبایل صحیح است بر روی گزینه next کلیک کنید.

6- درصفحه بعد شما باید یکی از دو راه را برای گرفتن کد تایید انتخاب کنید که بر روی کادر آبی گزینه SMS کلیک کنید و منتظر بمانید تا یک کد تایید به موبایل شما اس ام اس شود و سپس آن را در داخل کادر بنویسید و تایید کنید.

7- اگر کد را درست وارد کنید صفحه زیر را مشاهده می کنید که نشان می دهد ثبت نام شما با موفقیت انجام شده است. برروی گزینه start using CEX.IO کلیک کنید تا وارد صفحه کاربری خود شوید.

8- در صفحه ورودی یک مقاله آموزشی برای شما قرار گرفته است. برای ورود به قسمت کاربری خود بر روی گزینه صفحه Trade کلیک کنید.

9- حالا وارد صفحه اصلی برنامه شدید. تا این قسمت نحوه ثبت نام در سایت بود و از این مرحله به بعد قسمت های مختلف سایت جهت کار کردن معرفی می گردد.

نکته طلایی: به مدت سه تا پنج روز هیچ فعالیتی در این وب سایت نکنید و فقط صفحه ها و نمودار ها را نگاه کنید و تحلیل کنید تا کاملا با محیط وب سایت آشنا شوید.

10- ابتدا یک توضیح کلی درباره نوع فعالیت در این وب سایت میدهم و سپس هر قسمت سایت جداگانه توضیح داده می شود.

الف) شما در این وب سایت می توانید گیگا هش GHs بخرید و بفروشید، می توانید بیت کوین بخرید و بفروشید و می توانید بیت کوین خود را به ارزهای دیگر نیز تبدیل کنید که درواقه با انجام این کارها شما دارید ترید Trade انجام میدهید.

ب) شما در این وب سایت می توانید گیگاهش بخرید تا برای شما بیت کوین استخراج کند که درواقع دارید mining انجام میدهید.

11) بخش اولی که توضیح داده میشود صفحه Balance است چون اولین کار این است که بتوانید حساب خود را شارژ نمایید. وقتی بر روی گزینه Balance کلیک کنید صفحه زیر را مشاهده می کنید.

در اینجا یک شماره حساب بیت کوین به شما داده می شود تا بتوانبد هر مقدار که مایل هستید از طریق حساب خودتان به آن واریز نمایید تا حساب شما شارژ شود.

در قسمت وسط صفحه بخش برداشت موجودی حساب وجود دارد که شما ازطریق این گزینه می توانید پول داخل اکانت خود را به حساب خود منتقل کنید. و در قسمت پایین صفحه هم تاریخچه نقل و انتقالات پولی شما را نمایش می دهد.

12) کلا در قسمت بالای وب سایت شما می توانید هفت بخش را ببینید اول Trade - دوم Balance - سوم Referral - چهارم Redeem - پنجم FAQ - ششم Support و هفتم Ghash.io - که صفحه Balance قبلا توضیح داده شد و صفحه Trade و Ghash.io بطور جداگانه توضیح داده می شوند و بقیه قسمت ها را همینجا بطور یکجا توضیح می دهم چون چیز خاصی ندارند.

الف) Referral Program : قسمت عضوگیری سایت است که هرکسی را با کد عضویت خود معرفی کنید تا 3 درصد به شما گیگاهش می دهد.

ب) Redeem Hardware : در این قسمت سخت افزار استخراج فروخته می شود که به درد ما ایرانی ها نمیخورد.

ج) FAQ : بخش پرسش و پاسخ در سایت.

د) Support : بخش ارتباط با مدیران سایت.

13) حالا وارد صفحه Trade بشوید که قسمت اصلی کار مربوط به این صفحه است.

در اول صفحه شما چند عدد با نماد خاص میبینید که اینها موجودی حساب شما میباشند . اولی مقدار گیگا هش موجود در حساب شما و دومی مقدار بیت کوین موجود در حساب و بقیه هم مقدار موجودی ارزهای دیگر در حساب شما میباشد.

در قسمت دوم صفحه یک نمودار مشاهده میکنید که تغییرات و نوسانات قیمت را به شما نمایش میدهد و در بازه های زمانی یک روزه ، یک هفته و یک ماه قابل تنظیم است.

درست در وسط صفحه جایی است که بلوک خرید و فروش قرار دارد. شما در اینجا تصمیم میگیرید که چقدر بخرید با چه قیمتی و یا اینکه چقدر بفروشید و با چه قیمتی.

درست در همینجاست که تصمیم گیری شما باعث سود و یا ضرر شما می شود، سهی کنید بسیار هوشمندانه و با تحلیل بازار خرید و فروش کنید.

14) آخرین صفحه ای که باقی مانده است قسمت Ghash.io است. وقتی وارد این صفحه می شوید درواقع وارد سروری شده اید که مشغول به حل معادلات ریاضی است. وب سایت بطور اتوماتیک برای شما یک کارگر Worker در این سرور میسازد که برحسب گیگاهش موجود در حساب شما برایتان کار می کند و معادلات را حل میکند و پس از حل هر معادله دستمزدش به بیت کوین در اکانت شما وارد می شود.

بطور خیلی ساده مسئله این است که هرچه گیگاهش بیشتری داشته باشید از حل معادلات سهم بیشتری به شما تعلق می گیرید.

شما در صفحه Ghash.io لازم نیست کاری انجام بدهید و فقط جهت نمایش روند کار استخراج به شما می باشد.

نکته طلایی 2: زمانی که شما در وب سایت آنلاین نیستید ، مقدار گیگاهشی که در حساب خود دارید مشغول سودزایی و اسخراج است و شما بصورت آفلاین هم دارید سود میکنید. پس هرزمان که خواستید از اکانتتون خارج بشید پولهاتون را به گیگاهش تبدیل کنید تا کارگر شما Worker برای شما در سایت کار کند و بیت کوین استخراج کند.

در اینجا آموزش کار کردن در این وب سایت تمام شد و امیدوارم کافی بوده باشد. اگر درست کار کنید و علاقه به ترید داشته باشید از این وب سایت سود معقولی بدست می آورید.

معرفی وب سایت دوم:

اگر علاقه ای به ترید کردن ندارید و فقط می خواهید گیگاهش بخرید تا برای شما استخراج بیت کوین نماید می توانید از سایت PB mining استفده نمایید.

برای ثبت نام و خرید گیگاهش بر روی تصویر زیر کلیک کنید. کد در ادامه آدرس سایت کد معرفی من می باشد لطفا با همین آدرس ثبت نام نمایید تا در زیرمجموعه من قرار بگیرید و بعد از ثبت نام حتما به من ایمیل بدهید تا شما را وارد گروه اعضا نمایم تا بتوانید با بقیه درارتباط باشید و گفتگو کنید.

در این وب سایت می توانید هر مقدار گیگاهش که می خواهید بخرید و هرمقدار بیت کوین که استخراج شود بصورت هفتگی به حساب شما واریز می شود.

درحال حاضر این وب سایت هر گیگاهش را برابر با 0.0089BTC بیت کوین می فروشد که قیمت بسیار خوبی است.

بطور مثال شما اگر 100 گیگاهش بخرید در ماه می توانید یک بیت کوین استخراج کنید.

از روی همین مثال می توانید مقدار بیت کوین دریافتی خودتان در ماه را برحسب گیگاهشی که می خرید محاسبه کنید.

----------------------------------------------------------------------------------------------

بخش اول: معرفی روش درآمد از اینترنت

بخش دومتعریف پول الکترونیک

بخش سوم: بازکردن حساب الکترونیکی

بخش چهارم-قسمت اول: روش کسب درآمد قطره ای و معرفی وب سایت اول

بخش چهارم-قسمت دوم: معرفی وب سایت دوم

بخش چهارم-قسمت سوم: معرفی سایت های پرداخت کلیکی

بخش پنجم: کسب درآمد به ازای بازدید از سایت

بخش ششم-قسمت اول: معرفی وب سایت های سرمایه گذاری 

بخش ششم-قسمت دوم: معرفی وب سایت دوم

بخش هفتم: افزایش درآمد با معرفی به دیگران Referral  

بخش هشتم - قسمت اول : معرفی روش mining یا استخراج

بخش هشتم - قسمت دوم : معرفی روش Trading یا خرید و فروش

بخش هشتم - قسمت سوم : معرفی سایت برای استخراج mining و خرید و فروش Trading

----------------------------------------------------------------------------------------------

شما می توانید ازطریق ایمیل با من در ارتباط باشید. سعی خواهم کرد همانند مشاور در این زمینه با شما باشم.

جواب ایمیل هایی که احساس کنم برای دیگران هم مفید باشد را در بخش مربوطه بصورت پرسش و پاسخ قرار می دهم

ایمیل جهت ارتباط با من:

mehdibaghalha@gmail.com

/ 0 نظر / 339 بازدید